1080873
Asmund Arle
(1918-1990)
Asmund arle, skulptur, terracotta, signerad arle

ASMUND ARLE, Skulptur, terracotta, signerad Arle.

"Nyfödd I". Höjd 10,5, längd 20 cm.

Lagning vid fötter.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 200
393
434
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 sep 2018 22:16
4 200 SEK
19 sep 2018 22:16
4 100 SEK
19 sep 2018 19:52
4 000 SEK
9 sep 2018 14:56
3 600 SEK
7 sep 2018 20:31
3 000 SEK