1080878
Asmund Arle
(1918-1990)
Asmund arle, skulptur, terracotta, signerad a. arle och daterad  47

ASMUND ARLE, Skulptur, terracotta, signerad A. Arle och daterad -47.

"Ann". Höjd 38 cm. Monterad på träsockel. Total höjd 47,5 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
8 199
765
847
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
11
19 sep 2018 22:57
8 199 SEK
8
19 sep 2018 22:57
7 999 SEK
8
19 sep 2018 22:54
7 700 SEK
11
19 sep 2018 22:54
7 500 SEK
8
19 sep 2018 22:52
6 800 SEK