1081075
Asmund Arle
(1918-1990)
Asmund arle, skulptur, terracotta, signerad asmund arle och daterad 1960

ASMUND ARLE, Skulptur, terracotta, signerad Asmund Arle och daterad 1960.

Nyfödd. Höjd 9, längd 24 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 600
429
475
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 sep 2018 22:36
4 600 SEK
19 sep 2018 22:15
4 400 SEK
19 sep 2018 22:15
4 250 SEK
19 sep 2018 17:15
4 200 SEK
19 sep 2018 13:50
4 000 SEK