955367
Sven X:et Erixson
(1899-1970)
Sven x:et erixson, akvarell, ej signerad

SVEN X:ET ERIXSON, akvarell, ej signerad.

Ängel. Bladets mått 40 x 49,5 cm. Oramad.

Veck. Repor. Uppklistrad på papper.

Proveniens

Konstnärens famil.

Slutpris
1 877
175
194
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
23 sep 2017 20:11
1 877 SEK
23 sep 2017 20:11
1 777 SEK
23 sep 2017 20:11
1 700 SEK
19 sep 2017 20:37
1 500 SEK