955373
Sven X:et Erixson
(1899-1970)
Sven x:et erixson, blandteknik, signerad och daterad 1921

SVEN X:ET ERIXSON, blandteknik, signerad och daterad 1921.

Bedjande. Ca 52 x 38,5 cm. Oramad.

Skador. Uppklistrad på papper. Veck.

Proveniens

Konstnärens familj.

Slutpris
1 150
107
119
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
29 sep 2017 22:15
1 150 SEK
29 sep 2017 22:15
1 050 SEK
29 sep 2017 8:22
1 000 SEK
28 sep 2017 20:41
800 SEK
27 sep 2017 0:01
400 SEK