955379
Sven X:et Erixson
(1899-1970)
Sven x:et erixson, akvarell, signerad  och daterad 1935

SVEN X:ET ERIXSON, akvarell, signerad och daterad 1935.

Motiv från Tanger. Dagmått 22 x 30,5 cm. Oramad.

Ytslitage.

Proveniens

Konstnärens familj.

Slutpris
3 400
317
351
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
29 sep 2017 22:44
3 400 SEK
29 sep 2017 22:43
3 200 SEK
29 sep 2017 22:43
3 200 SEK
22 sep 2017 9:03
2 500 SEK
22 sep 2017 9:03
2 300 SEK