955381
Sven X:et Erixson
(1899-1970)
Sven x:et erixson, blandteknik, signerad och daterad  23?

SVEN X:ET ERIXSON, blandteknik, signerad och daterad -23?.

"Midsommardagen München". Bladets mått 50 x 40 cm. Oramad.

Fläckar. Mindre reva och veck.

Proveniens

Konstnärens familj.

Slutpris
2 700
252
279
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
29 sep 2017 22:42
2 700 SEK
29 sep 2017 20:35
2 500 SEK
29 sep 2017 20:29
2 300 SEK
29 sep 2017 20:29
2 200 SEK
29 sep 2017 11:50
1 850 SEK