Konst GrafikX:et Erixson
955411
Sven X:et Erixson
(1899-1970)
Sven x:et erixson, 5 st, färglitografier, signerade och numrerade

SVEN X:ET ERIXSON, 5 st, färglitografier, signerade och numrerade.

Komposition, numrerad 332/360. 48 x 60 cm. Dansös på scen, numrerad 338/360. 45 x 55 cm. Badande mamma med barn, numrerad 333/360. 39 x 50 cm. Komposition med mansfigur, numrerad 319 x 360. 54,5 x 59,5 cm. Musikanter på scen, numrerad 330/360. Oramade.

Gulnade. Fläckar. Veck.

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
22 sep 2017 21:34
2 400 SEK
22 sep 2017 7:24
2 200 SEK
22 sep 2017 7:24
2 000 SEK
22 sep 2017 7:24
2 000 SEK
22 sep 2017 7:23
1 850 SEK