959179
Ulf Rahmberg
(Född 1935)
Ulf rahmberg, blandteknik, signerad med monogram a tergo.

ULF RAHMBERG, Blandteknik, signerad med monogram a tergo.

"Skiss till 34 alnar". 31,5 x 47,5 cm.

Oramad, gulnad, smärre fläckar.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

1 425
134
148
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
1 nov 2017 13:48
1 425 SEK
28 okt 2017 12:48
666 SEK
23 okt 2017 11:54
444 SEK