959193
Ulf Rahmberg
(Född 1935)
Ulf rahmberg, tuschteckning, signerad med monogram a tergo.

ULF RAHMBERG, Tuschteckning, signerad med monogram a tergo.

"Hommage a Picasso". 35 x 50 cm.

Oramad, gulnad, fläckar.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

925
87
96
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
31 okt 2017 18:02
925 SEK
24 okt 2017 14:41
704 SEK
23 okt 2017 12:07
654 SEK