959207
Ulf Rahmberg
(Född 1935)
Ulf rahmberg, tuschteckning, signerad med monogram a tergo.

ULF RAHMBERG, Tuschteckning, signerad med monogram a tergo.

"Skiss till den enes bröd....". 31 x 47,5 cm.

Oramad, yellowed, fläckar.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

986
93
102
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
31 okt 2017 18:03
986 SEK
24 okt 2017 19:02
799 SEK
24 okt 2017 14:37
512 SEK
23 okt 2017 12:20
444 SEK