959208
Ulf Rahmberg
(Född 1935)
Ulf rahmberg, blandteknik på papper, monogramsignerad och daterad 1990-91 a tergo.

ULF RAHMBERG, blandteknik på papper, monogramsignerad och daterad 1990-91 a tergo

"På stridsfronten, intet nytt". 47,5 x 31 cm.

Uppfäst på papper. Oramad.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik (föräldraledig)
+46 (0)702 53 14 89

1 960
184
203
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
1 nov 2017 13:52
1 960 SEK
31 okt 2017 18:02
1 860 SEK
24 okt 2017 14:40
1 500 SEK
23 okt 2017 18:05
600 SEK
23 okt 2017 12:09
444 SEK