959229
Ulf Rahmberg
(Född 1935)
Ulf rahmberg, blandteknik, & collage, signerad med monogram och daterad mxxm a tergo.

ULF RAHMBERG, Blandteknik, & collage, signerad med monogram och daterad MXXM a tergo.

"Johanneshovsbron på 80-talet". 42 x 25,5 cm.

Oramad, gulnad, reva, fläckar.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

1 400
131
145
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
24 okt 2017 18:54
1 400 SEK
23 okt 2017 11:50
555 SEK