959299
Ulf Rahmberg
(Född 1935)
Ulf rahmberg, tuschteckning, signerad med monogram a tergo, daterad -83.

ULF RAHMBERG, Tuschteckning, signerad med monogram a tergo, daterad -83.

"Skiss till målning no 26". 31,5 x 48 cm.

Oramad, gulnad.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

900
84
93
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
28 okt 2017 12:50
900 SEK
23 okt 2017 12:03
555 SEK