959305
Ulf Rahmberg
(Född 1935)
Ulf rahmberg, tuschteckning, signerad med monogram och daterad -79 verso.

ULF RAHMBERG, Tuschteckning, signerad med monogram och daterad -79 verso.

"Skiss till målning no 24". 31 x 47 cm.

Oramad, gulnad, fläckar.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
5 400
507
561
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
1 nov 2017 8:30
5 400 SEK
1 nov 2017 8:30
5 200 SEK
1 nov 2017 8:29
5 000 SEK
1 nov 2017 8:29
4 800 SEK
1 nov 2017 8:29
4 600 SEK