AllmogeAllmoge
978227
BONADSMÅLNING, 1800-tal, märkt anno 1804 ADS
BonadsmÅlning, 1800 tal, märkt anno 1804 ads

Bland annat visa och fåvitska jungfrur samt bröllopet i Cana. Väv höjd ca 74 cm, bredd 247 cm.

Slitage. Skador. Lagningar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
9 200
857
952
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
12 nov 2017 21:30
9 200 SEK
12 nov 2017 21:30
9 000 SEK
12 nov 2017 20:50
8 800 SEK
12 nov 2017 20:50
8 600 SEK
9 nov 2017 10:47
8 200 SEK