AllmogeAllmoge
978253
KALK, allmoge. Lima, Dalarna, 1800-tal.
Kalk, allmoge. lima, dalarna, 1800 tal

Målad. Svarvad. Höjd 10 cm.

Slitage. Kantavslag. Torrspricka.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

3 500
327
362
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
12 nov 2017 21:40
3 500 SEK
12 nov 2017 21:38
3 000 SEK
12 nov 2017 20:45
2 500 SEK
11 nov 2017 14:24
1 800 SEK
2 nov 2017 19:29
1 500 SEK