AllmogeAllmoge
978828
VINDFLÖJEL, smidesjärn, märkt PIS 1726
VindflÖjel, smidesjärn, märkt pis 1726

Genombruten med hängande löv. Monterad på bräda. Höjd 120 cm.

Slitage. Skador. Rostangrepp. Toppen med bristning. Löv saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 200
298
331
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 nov 2017 22:01
3 200 SEK
12 nov 2017 22:01
3 100 SEK
11 nov 2017 9:57
3 000 SEK
8 nov 2017 18:35
2 700 SEK
2 nov 2017 16:22
2 500 SEK