Ivar Morsing

36 föremål
IVAR MORSING, olja på duk, signerad.
Utropspris
4 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad -65.
Slutpris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slutpris
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slutpris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slutpris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, stämpelsignerad.
Slutpris
3 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slutpris
12 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IVAR MORSING, olja på pannå, signerad och daterad -65.
Slutpris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad -49.
Slutpris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IVAR MORSING, olja på pannå, signerad och daterad -52.
Slutpris
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slutpris
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
5 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IVAR MORSING, olja på pannå, stämpelsignerad.
Slutpris
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad 1964.
Slutpris
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad -69.
Slutpris
8 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
9 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slutpris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slutpris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slutpris
30 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK