1006994
PACO RABANNE, "The metallic handbag", väska, 1960-tal.
Paco rabanne, "the metallic handbag", väska, 1960 tal

Runda genombrutna metallplattor ledade till varandra med hänklar. Märkt "paco rabanne paris made in France". Axelrem med dubbla metallkedjor. Ca 23 x 16 x 2,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Övrigt

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 100
383
424
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
26 mar 2018 20:13
4 100 SEK
10
26 mar 2018 20:10
3 900 SEK
9
26 mar 2018 20:10
3 700 SEK
10
26 mar 2018 20:10
3 600 SEK
9
26 mar 2018 20:07
3 400 SEK