1025602
KAPPA, Augusta Lundin, 1910/20-tal
20 tal
20 tal
20 tal
20 tal
20 tal
20 tal

Brokad i lila och beige. Knappar med dekor av blomma i brons och rosa. Handtryckt foder med medaljongformationer. Etikettmärkt "Augusta Lundin 20 Brunkebergstorg Stockholm"

Något slitage. i god vintagekondition.

Övrigt

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 200
487
538
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
26 mar 2018 13:39
5 200 SEK
8
26 mar 2018 13:39
5 000 SEK
26 mar 2018 13:39
4 900 SEK
8
26 mar 2018 13:38
4 700 SEK
26 mar 2018 13:38
4 500 SEK