1031741
Chanel
(Född 1910)
PortfÖlj, chanel. 1997 99
PortfÖlj, chanel. 1997 99
PortfÖlj, chanel. 1997 99
PortfÖlj, chanel. 1997 99
PortfÖlj, chanel. 1997 99

PORTFÖLJ, Chanel. 1997-99

Svart caviar läder med guldfärgade metalldetaljer. Lås med tryckknapp märkt "CHANEL". Invändigt en ficka med dragkedja samt flertal fack. Utvändigt ett fack. Fodrad med svart läder. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. Ca 38 x 29 x 6 cm. Dustbag medföljer.

Visst bruksslitage, repor

Övrigt

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)8 614 08 72

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 650
714
790
Utropspris
9 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 mar 2018 19:30
7 650 SEK
24 mar 2018 13:23
7 400 SEK
24 mar 2018 13:16
7 200 SEK
19 mar 2018 20:58
4 000 SEK
18 mar 2018 11:58
3 333 SEK