1027319
SKULPTUR, biskvi. "Ludwig Holberg (1684-1754). Kungl. Dansk 1800-tal.
Skulptur, biskvi. "ludwig holberg (1684 1754). kungl. dansk 1800 tal

Föreställande Holberg med bok. Formgivare J H K T Stein (1829-1901). Höjd 23 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 600
149
166
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
17 jun 2018 13:46
1 600 SEK
17 jun 2018 11:26
1 500 SEK
17 jun 2018 11:26
1 414 SEK
17 jun 2018 11:26
1 400 SEK
17 jun 2018 11:26
1 300 SEK