1027422
SKULPTUR, biskvi. Frankrike, Paris, troligen sent 1700-tal.
Skulptur, biskvi. frankrike, paris, troligen sent 1700 tal

Märke för La Courtille. Höjd 19 cm.

Skador, lagningar.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 955
182
202
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
17 jun 2018 20:34
1 955 SEK
17 jun 2018 20:34
1 855 SEK
17 jun 2018 20:01
1 755 SEK
17 jun 2018 19:58
1 655 SEK
17 jun 2018 19:56
1 555 SEK