1027430
SKULPTUR, parian. "Viking i aktern". Gustafsberg, 1920-tal.
Skulptur, parian. "viking i aktern". gustafsberg, 1920 tal

Höjd 35 cm.

Svärd saknas. Ytsmuts.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 300
121
135
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
17 jun 2018 21:26
1 300 SEK
17 jun 2018 21:26
1 200 SEK
17 jun 2018 21:26
1 100 SEK
17 jun 2018 21:26
1 000 SEK
17 jun 2018 21:26
850 SEK