1027435
SKULPTUR, biskvi. England, Copeland, 1800-tal.
Skulptur, biskvi. england, copeland, 1800 tal

Formgivare J F Foley. Förställande Innocence. Höjd 43,5 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 200
485
537
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
17 jun 2018 21:08
5 200 SEK
17 jun 2018 21:08
5 000 SEK
17 jun 2018 21:08
4 856 SEK
17 jun 2018 21:08
4 656 SEK
17 jun 2018 21:08
4 400 SEK