1027711
SKULPTUR, biskvi. "Minerva", Royal Copenhagen, Danmark, 1870-tal.
Skulptur, biskvi. "minerva", royal copenhagen, danmark, 1870 tal

Efter design av V Bissen. Höjd 39,5 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 400
410
455
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
17 jun 2018 19:47
4 400 SEK
17 jun 2018 18:43
4 200 SEK
8
17 jun 2018 18:42
4 000 SEK
17 jun 2018 18:42
4 000 SEK
8
17 jun 2018 18:42
3 800 SEK