1028050
SKULPTUR, biskvi. Norra Europa, 1800-talets andra hälft.
Skulptur, biskvi. norra europa, 1800 talets andra hälft

Föreställandes en kvinna som tröstar en liten pojke, höjd 34 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
17 jun 2018 21:07
300 SEK