1030400
SKULPTURBYST, biskvi. Robinson & Leadbeater, England, 1870-tal.
Skulpturbyst, biskvi. robinson & leadbeater,  england, 1870 tal

Föreställer Cladstone, höjd 20 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
550
51
57
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
17 jun 2018 18:24
550 SEK
17 jun 2018 18:24
500 SEK
16 jun 2018 21:04
450 SEK
16 jun 2018 21:04
400 SEK
15 jun 2018 23:54
350 SEK