1028564
FIGURIN, porslin. "Grönland", Royal Copenhagen, Danmark, 1940-tal.
Figurin, porslin. "grönland", royal copenhagen, danmark, 1940 tal

Formgiven av Carl Martin-Mansen, avbildar flicka, höjd 14 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 355
126
140
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 apr 2018 20:25
1 355 SEK
22 apr 2018 20:25
1 255 SEK
22 apr 2018 18:37
1 200 SEK
22 apr 2018 18:37
1 100 SEK
22 apr 2018 12:49
1 000 SEK