1028593
FIGURIN, porslin. "Grönland", Royal Copenhagen, Danmark, 1930-tal.
Figurin, porslin. "grönland", royal copenhagen, danmark, 1930 tal

Formgiven av Carl Martin-Mansen, avbildar flicka, höjd 14 cm.

Blumbuketter med nagg.

Proveniens

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 571
147
162
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 apr 2018 20:14
1 571 SEK
22 apr 2018 20:14
1 471 SEK
22 apr 2018 19:16
1 355 SEK
22 apr 2018 19:16
1 255 SEK
21 apr 2018 20:09
1 150 SEK