1029425
Bing & Grøndahl
(Född 1853)
Figurin, porslin. bing & gröndahl, danmark, 1980 tal

FIGURIN, porslin. Bing & Gröndahl, Danmark, 1980-tal.

Design av Hans Tegner och Jens Jakob Bregnö. Föreställer badmintonspelerska, modellnr 8032, höjd 16 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 821
263
292
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 apr 2018 20:38
2 821 SEK
22 apr 2018 20:38
2 621 SEK
22 apr 2018 20:37
1 500 SEK
22 apr 2018 20:37
1 400 SEK
22 apr 2018 20:36
1 101 SEK