1031755
Royal Copenhagen
Figurin, porslin. "vinter", royal copenhagen, danmark, 1940 tal

FIGURIN, porslin. "Vinter", Royal Copenhagen, Danmark, 1940-tal.

Avbildar gosse med vedknippe, höjd 19,5 cm.

Lagning vid repet

Proveniens

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 601
149
166
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 apr 2018 21:11
1 601 SEK
22 apr 2018 21:11
1 501 SEK
21 apr 2018 22:21
1 450 SEK
21 apr 2018 22:21
1 350 SEK
21 apr 2018 16:42
1 311 SEK