1032786
FIGURIN, biskviporslin. Bing & Gröndahl, 1894.
Figurin, biskviporslin. bing & gröndahl, 1894

Stående mjölnare vid en stor säck mjöl. Painted and gilded decoration. Höjd 19,5 cm.

Slitage.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 500
233
258
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
22 apr 2018 20:50
2 500 SEK
22 apr 2018 20:50
2 311 SEK
22 apr 2018 20:49
1 300 SEK
22 apr 2018 20:49
1 200 SEK
22 apr 2018 20:49
1 100 SEK