1032280
FIGURIN, porslin. Meissen, Tyskland, 1955.
Figurin, porslin. meissen, tyskland, 1955.

Stående vitglaserat föl. Efter modell av Münch-Khe, Tyskland 1927. Höjd 19 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slutpris
975
90
99
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
21 maj 2018 22:30
975 SEK
21 maj 2018 22:30
925 SEK
21 maj 2018 22:29
870 SEK
21 maj 2018 22:29
820 SEK
21 maj 2018 22:28
760 SEK