1033025
FIGURIN, porslin. Meissen, 1970-tal.
Figurin, porslin. meissen, 1970-tal.

Formgiven av Peter Strang 1976. Sittande harlequin jonglerandes med Meissentallrikar. Höjd 26,5 cm.

Obet slitage.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

5 400
501
557
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (13 bud)
8
21 maj 2018 20:39
5 400 SEK
21 maj 2018 19:53
5 200 SEK
21 maj 2018 17:15
4 800 SEK
21 maj 2018 16:48
4 500 SEK
21 maj 2018 10:50
2 500 SEK