Militaria VapenMilitaria
1052950
SNAPPLÅSPISTOL, dubbelpipig, otydlig signatur, 1800-tal
SnapplÅspistol, dubbelpipig, otydlig signatur, 1800 tal

Slaglås med nipplar på pipan. Kaliber 15 mm. Längd 26 cm

Rostangrepp. Slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
Värderare (föräldrarledig)
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 200
485
538
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
27 maj 2018 21:07
5 200 SEK
27 maj 2018 21:07
5 000 SEK
27 maj 2018 21:07
5 000 SEK
27 maj 2018 21:05
3 700 SEK
27 maj 2018 21:05
3 500 SEK