Militaria VapenMilitaria
1055323
FLINTLÅSPISTOLER, 2 st, 1700-tal, för den orientaliska marknaden
FlintlÅspistoler, 2 st, 1700 tal, för den orientaliska marknaden

Dekorerade pipor. Stockar med skuren dekor och mässingsbeslag. Längd 51 resp 44 cm

Skador.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 400
503
559
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
11
27 maj 2018 20:04
5 400 SEK
9
27 maj 2018 20:04
5 200 SEK
9
25 maj 2018 19:36
5 050 SEK
10
25 maj 2018 19:36
4 850 SEK
9
21 maj 2018 19:33
4 650 SEK