1035394
Ivor Abrahams
(Född 1935)
Ivor abrahams, skulptur, konstruktion i blandteknik, signerad och daterad 71

IVOR ABRAHAMS, skulptur, konstruktion i blandteknik, signerad och daterad 71.

"Terassed steps". Längd 60 cm, bredd 40 cm, höjd 30 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall. Åldersrelaterat slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
4 010
376
417
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
29 apr 2018 22:42
4 010 SEK
29 apr 2018 22:42
4 000 SEK
27 apr 2018 18:32
3 600 SEK
23 apr 2018 15:46
3 400 SEK
21 apr 2018 19:41
3 200 SEK