1035400
Ivor Abrahams
(Född 1935)
Ivor abrahams, skulptur, konstruktion i blandteknik

IVOR ABRAHAMS, skulptur, konstruktion i blandteknik.

"Scotch no 8". Diameter 44 cm, höjd 35 cm.

Skador. Sprickor. Färgbortfall. Åldersrelaterat slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 011
188
208
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
29 apr 2018 22:30
2 011 SEK
29 apr 2018 22:30
2 000 SEK
29 apr 2018 22:29
1 910 SEK
29 apr 2018 22:29
1 810 SEK
29 apr 2018 22:29
1 608 SEK