1035900
PETER STARCK, skulptur, assemblage av armeringsjärn och gatsten.
Peter starck, skulptur, assemblage av armeringsjärn och gatsten

Sittande figur. Höjd 22 cm.

Obetydligt ytslitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
28 apr 2018 22:40
1 500 SEK
28 apr 2018 22:40
1 200 SEK
28 apr 2018 22:39
1 000 SEK
28 apr 2018 22:39
600 SEK
20 apr 2018 7:30
500 SEK