1058465
ROBERT OBERHEIM, diaprojektor ”D7”, Braun, 1970.
Robert oberheim, diaprojektor ”d7”, braun, 1970

Fodral i plast.

Smärre slitage, ej funktionstestad.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Slutpris
450
42
47
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 jun 2018 13:49
450 SEK
2 jun 2018 13:49
400 SEK
2 jun 2018 13:21
350 SEK
27 maj 2018 22:16
300 SEK