1005945
RING, briljantslipade diamanter, 18K vitguld, finska importstämplar 2000.
Ring, briljantslipade diamanter, 18k vitguld, finska importstämplar 2000

Diamanter H / VS-SI ca 0,50 ct. Storlek 18. Vikt ca 7 g.

Obetydligt ytslitage.

Slutpris
353
3 782
391
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (4 bud)
10 maj 2018 19:57
353 EUR
10 maj 2018 19:57
333 EUR
8 maj 2018 11:43
320 EUR
4 maj 2018 9:53
300 EUR