1045189
GRÄDDKANNA, silver, 1824
GrÄddkanna, silver, 1824
GrÄddkanna, silver, 1824
GrÄddkanna, silver, 1824
GrÄddkanna, silver, 1824
GrÄddkanna, silver, 1824

Invändigt förgylld. Höjd 10,5 cm. Vikt 100 gram

Undersida med gravyr. Anlupen. otydliga stämplar. Bristningar. Lagning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 600
149
165
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 maj 2018 20:01
1 600 SEK
12 maj 2018 20:01
1 500 SEK
10 maj 2018 8:35
1 300 SEK
9 maj 2018 8:57
1 200 SEK
6 maj 2018 19:24
950 SEK