1048110
Chanel
(Född 1910)
VÄska, "double flap" chanel, 2005 2006

VÄSKA, "Double flap" Chanel, 2005-2006

Axelremsväska i svart quiltat läder med detaljer i guldfärgad metall. Fodrad medvinrött läder. Sju innerfickor, en med dragkedja, ett ytterfack. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE". Numrerad. Dustbag.
LÄngd 23 cm, höjd 15 cm, djup 6 cm.

Något slitage. Mindre skrapmärken

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
23 000
2 144
2 380
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
10
10 maj 2018 16:01
23 000 SEK
12
10 maj 2018 15:46
22 000 SEK
14
10 maj 2018 10:14
21 000 SEK
13
10 maj 2018 8:26
20 000 SEK
12
9 maj 2018 19:58
19 500 SEK