1050972
NORDISK SILVERKONST kanna sterling Helsingborg 1948
Nordisk silverkonst kanna sterling helsingborg 1948

Handtag av ädelträ, höjd ca 16 cm, vikt ca 347 gram.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Senare gravyr.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
205
227
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9 maj 2018 6:33
2 200 SEK
9 maj 2018 6:32
2 000 SEK
9 maj 2018 6:32
1 902 SEK
6 maj 2018 23:18
1 801 SEK
6 maj 2018 23:18
1 701 SEK