1051403
Gunnar Nylund
(1904-1997)
Gunnar nylund, vas alp stengods

GUNNAR NYLUND, vas ALP stengods

Kracklerad glasyr, höjd ca 19 cm

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 500
327
362
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (33 bud)
10
10 maj 2018 13:18
3 500 SEK
8
10 maj 2018 13:18
3 346 SEK
8
10 maj 2018 13:17
3 250 SEK
10
10 maj 2018 13:17
3 050 SEK
8
10 maj 2018 13:15
2 600 SEK