1051691
ASSIETTER, 17 st, Gullaskruf, 1900-talets andra hälft.
Assietter, 17 st, gullaskruf, 1900 talets andra hälft

Grön glasmassa. Diameter 22 cm

Smärre slitage.

Slutpris
1 900
177
197
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 maj 2018 10:22
1 900 SEK
12 maj 2018 10:21
1 800 SEK
12 maj 2018 10:21
1 700 SEK
11 maj 2018 19:36
1 600 SEK
11 maj 2018 19:27
1 500 SEK