1033258
KAR MED TAPP, koppar, 1900-tal
Kar med tapp, koppar, 1900 tal

På smidesställning. Karets diameter 62 cm (exkl tapp). Höjd 51 cm.

Slitage. Bucklor. Något ärgad. Mindre skada på tapp.

Slutpris
750
70
78
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
10 maj 2018 18:30
750 SEK
10 maj 2018 17:17
700 SEK
10 maj 2018 17:17
650 SEK
10 maj 2018 17:17
600 SEK
10 maj 2018 17:17
550 SEK