1037743
FISKEKONT, 1900-talets första hälft.
Fiskekont, 1900 talets första hälft

Korg med smidesbeslag. Tillbehör medföljer t ex pimplespön. Höjd 55 cm.

Slitage. Repor. Märken. Bristningar.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
500
47
52
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 maj 2018 11:51
500 SEK
1 maj 2018 22:59
450 SEK
1 maj 2018 22:59
400 SEK
1 maj 2018 22:59
350 SEK
26 apr 2018 17:00
300 SEK